Wybrany wątek opinii
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem karmiącym odpadami to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności.
Do moderacji
Odpowiedz
0
7
Co za glupi tekst ! Właściwie wspolczuje autorowi życiowego zgorzknienia
Do moderacji
Odpowiedz
1
2