UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja miałam w sam raz i po prostu nie czekałam czy cos zostanie, po. prostu tak. po ludzku podzieliłam się z tym kto w życiu ma trochę gorzej niz ja ! Mam nadzieję, ze smakowało


Anuluj