UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja miałam w sam raz i po prostu nie czekałam czy cos zostanie, po. prostu tak. po ludzku podzieliłam się z tym kto w życiu ma trochę gorzej niz ja ! Mam nadzieję, ze smakowało
Ja miałam w sam raz i po prostu nie czekałam czy cos zostanie, po. prostu tak. po ludzku podzieliłam się z tym kto w życiu ma trochę gorzej niz ja ! Mam nadzieję, ze smakowało