A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie byłeś na Wigilii bo nikt Ciebie nie zaprasza skoro masz tyle nienawiści w sobie a potem się dziwisz? Polityka? To teatr na emocjach dla słabych ludzi którzy chłoną te papkę bez opamiętania a oni tylko zmieniają się miejscami bez znaczenia kto rządzi. W Rosji i Ameryce odrodził się populizm tyle tylko że zaraz Trump straci władzę a car Rosji Putin nigdy jej nie odda. Wyłącz telewizor, wyjdź do ludzi i nie zajmuj sie polityka a zobaczysz piękny, lepszy świat i otwórz się na drugiego człowieka tak bezinteresownie i po przyjacielsku. Nie szukaj nigdy tego co was dzieli tylko co was łączy. Wesołych Świat.
Tylko że to obłuda i zakłamanie jest przy stole wigilijnym, nie warto z takimi ludźmi siadać.
Oczywiście, wszyscy są zakłamani, ty jak diament kryształowy, uczciwy, szczery, no bez skazy. Tylko dlaczego jęczysz?
nie katolicy korzystają z dni wolnych od pracy w związku ze świętami. Czy tak powinni być. Ciagle ujadają, ale wolne dni uwielbiają.
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem i karmiąc odpadami to żenujące. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i nie tylko było przy tym pokarmie. Ludzie mają ludzi za padlinę...
Bylismy tam dwa razy. Pieknie przygotowane posilki, miła atmosfera, przepięknie śpiewała mała dziewczynka. Dziękujmy