UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie byłeś na Wigilii bo nikt Ciebie nie zaprasza skoro masz tyle nienawiści w sobie a potem się dziwisz? Polityka? To teatr na emocjach dla słabych ludzi którzy chłoną te papkę bez opamiętania a oni tylko zmieniają się miejscami bez znaczenia kto rządzi. W Rosji i Ameryce odrodził się populizm tyle tylko że zaraz Trump straci władzę a car Rosji Putin nigdy jej nie odda. Wyłącz telewizor, wyjdź do ludzi i nie zajmuj sie polityka a zobaczysz piękny, lepszy świat i otwórz się na drugiego człowieka tak bezinteresownie i po przyjacielsku. Nie szukaj nigdy tego co was dzieli tylko co was łączy. Wesołych Świat.