UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie byłeś na Wigilii bo nikt Ciebie nie zaprasza skoro masz tyle nienawiści w sobie a potem się dziwisz? Polityka? To teatr na emocjach dla słabych ludzi którzy chłoną te papkę bez opamiętania a oni tylko zmieniają się miejscami bez znaczenia kto rządzi. W Rosji i Ameryce odrodził się populizm tyle tylko że zaraz Trump straci władzę a car Rosji Putin nigdy jej nie odda. Wyłącz telewizor, wyjdź do ludzi i nie zajmuj sie polityka a zobaczysz piękny, lepszy świat i otwórz się na drugiego człowieka tak bezinteresownie i po przyjacielsku. Nie szukaj nigdy tego co was dzieli tylko co was łączy. Wesołych Świat.