Wybrany wątek opinii

Waśnie dlatego że życzenia są bo tak wypada a nie szczera dobroć od dziesięciu lat nie byłem na wigilii. Totalny zawód i zakłamanie jest na równi z brakiem wiary więc po co się oszukiwać ! Polityka w sejmie udowadnia prawdę jaką żyją pogardą i zemstą każdego dnia, sąsiedzi już dzień dobry nie mówią bo i tak pada deszcz a rodzina już tylko na fotografii i zapewniam że byłem dla wszystkich okej dopóki byłem taki sam Judasz jak oni dlatego jestem sam. Pozdrawiam i Wesołych Świąt zapomnianym.
(2025.12.24)
Nie byłeś na Wigilii bo nikt Ciebie nie zaprasza skoro masz tyle nienawiści w sobie a potem się dziwisz? Polityka? To teatr na emocjach dla słabych ludzi którzy chłoną te papkę bez opamiętania a oni tylko zmieniają się miejscami bez znaczenia kto rządzi. W Rosji i Ameryce odrodził się populizm tyle tylko że zaraz Trump straci władzę a car Rosji Putin nigdy jej nie odda. Wyłącz telewizor, wyjdź do ludzi i nie zajmuj sie polityka a zobaczysz piękny, lepszy świat i otwórz się na drugiego człowieka tak bezinteresownie i po przyjacielsku. Nie szukaj nigdy tego co was dzieli tylko co was łączy. Wesołych Świat.
(2025.12.25)
Tylko że to obłuda i zakłamanie jest przy stole wigilijnym, nie warto z takimi ludźmi siadać.
(2025.12.25)
Oczywiście, wszyscy są zakłamani, ty jak diament kryształowy, uczciwy, szczery, no bez skazy. Tylko dlaczego jęczysz?
(2025.12.25)
Powrót do komentarzy