Wybrany wątek opinii

To TYLKO podziękować moderatorowi tego forum w tym portalu za te "i dobre słowo" pod adresem katolików
(2025.12.24)
Dlaczego uważasz że trzeba adresować dobre słowa katolom ? Za to co robią dzieciom ? Czy za to co robią w Sosnowcu ? A może za wyłudzenie miliardów z polskiego budżetu ?
Religie takie są (2025.12.25)
Powrót do komentarzy