14
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak dostaniesz powołanie i będziesz stał z bronią o 80 km od Kaliningradu napisz to jeszcze raz. Teraz to mnie śmieszysz swoja głupotą....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.20)
@ZawszeGotowiZawszeBlisko - W Braniewie mogą być rozwaleni zanim się zbiorą. To jedna z lepszych jednostek w Polsce ale są o krok od potężnej bazy i mogą być przykryci artylerią a lotnisko w Królewie wymaga mocnej linii obrony lądowej. Dawna OPL była ważna - zbyt ważna żeby jej tu nie było.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.20)
Mariusz g... wiesz. A się mądrzysz.
: ) ... (2025.12.20)

info

1  
  0
Mariusz... a Ty we wojsku byłeś ? bo wypowiadasz się na poziomie eksperta.... normalnie Taktyk Wszechpolski........
Jacek W (2025.12.21)

info

0  
  0