UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mariusz... a Ty we wojsku byłeś ? bo wypowiadasz się na poziomie eksperta.... normalnie Taktyk Wszechpolski........
Jacek W
Mariusz... a Ty we wojsku byłeś ? bo wypowiadasz się na poziomie eksperta.... normalnie Taktyk Wszechpolski........
Jacek W