UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mariusz... a Ty we wojsku byłeś ? bo wypowiadasz się na poziomie eksperta.... normalnie Taktyk Wszechpolski........

Jacek W

Anuluj