UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ZawszeGotowiZawszeBlisko - W Braniewie mogą być rozwaleni zanim się zbiorą. To jedna z lepszych jednostek w Polsce ale są o krok od potężnej bazy i mogą być przykryci artylerią a lotnisko w Królewie wymaga mocnej linii obrony lądowej. Dawna OPL była ważna - zbyt ważna żeby jej tu nie było.
MariuszLewandowski-Fc