A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ateista - Tak i dzielą 4,5 bańki na 14 osób. Puknij się w ten pusty arbuz.
Ateistą jest każdy poza kościołem, nie ma go w księgach parafialnych ale to nie oznacza że nie może wierzyć w Boga. Ja wierzę w Boga ale do kościoła nie chodzę jak biskupi poparli Batyra i do niego nie wrócę bo tam jest tylko polityka i interes samych księży a nie wiernych.
@Ateista - Bardzo ciekawe, że ateista jest żywotnie zainteresowany sprawami religii...
@Bezproblemowy - Jego interesują pieniądze, czyli sprawa w religii najważniejsza !
U św. Floriana na Wyżynnej stale jestesmy zachęcani do modlitwy za prezydenta nawrockiego.
90 lat temu modlili się za malarza z Austrii.
W PRL cały naród w większości walczył z komuną i kościół go wspierał wszystkich razem nikogo nie dzielił. Za czasów wojny PO PiS opowiedział się po jednej ze stron dzieląc naród dosłownie na pół i pogłębiając ten podział. A jego rola jest odwrotna łączyć nie dzielić, nawoływać do zgody i okazywania sobie na wzajem szacunku i miłosierdzia po mimo różnic w poglądach.
Oceniając i wyrażając opinię należy zawsze stanąć w prawdzie...
Religia to narzędzie systemu do manipulacji masami. Zakładają na ludzi kajdany i wyłudzają kasę od ludzi którzy w ogóle nie znają Bożego Słowa jak i oni. Bóg mieszka w sercu człowieka przez Ducha Świętego nie w budynku nie ma Go i nie było w sakramencie i waflu. Tam są demony ukryte za bałwanami. Ludzie wierzą w księdza i religie nie w Boga. Żyją w kłamstwie i iluzji i jeszcze za to płacą. Czytaj Biblię uwierz w Ewangelię w sercu swoim, a poznasz prawdę, która Cię wyzwoli z fałszu i zakłamania religijnych faryzeuszy.
Potwierdzam, temu proboszczowi nie podoba się Unia Europejska oraz obecna władza, stale krytyka na niedzielnych mszach. Nie można tego słuchać.
Jest bodajże czwartym proboszczem w tej parafii ale najgorszym jaki nam parafianom się trafił.