UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ateistą jest każdy poza kościołem, nie ma go w księgach parafialnych ale to nie oznacza że nie może wierzyć w Boga. Ja wierzę w Boga ale do kościoła nie chodzę jak biskupi poparli Batyra i do niego nie wrócę bo tam jest tylko polityka i interes samych księży a nie wiernych.


Anuluj