Wybrany wątek opinii

U św. Floriana na Wyżynnej stale jestesmy zachęcani do modlitwy za prezydenta nawrockiego.
(2025.12.22)
90 lat temu modlili się za malarza z Austrii.
(2025.12.22)
Potwierdzam, temu proboszczowi nie podoba się Unia Europejska oraz obecna władza, stale krytyka na niedzielnych mszach. Nie można tego słuchać. Jest bodajże czwartym proboszczem w tej parafii ale najgorszym jaki nam parafianom się trafił.
Parafianin (2025.12.27)
Powrót do komentarzy