Wybrany wątek opinii
U św. Floriana na Wyżynnej stale jestesmy zachęcani do modlitwy za prezydenta nawrockiego.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
90 lat temu modlili się za malarza z Austrii.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Potwierdzam, temu proboszczowi nie podoba się Unia Europejska oraz obecna władza, stale krytyka na niedzielnych mszach. Nie można tego słuchać.
Jest bodajże czwartym proboszczem w tej parafii ale najgorszym jaki nam parafianom się trafił.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0