UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Religia to narzędzie systemu do manipulacji masami. Zakładają na ludzi kajdany i wyłudzają kasę od ludzi którzy w ogóle nie znają Bożego Słowa jak i oni. Bóg mieszka w sercu człowieka przez Ducha Świętego nie w budynku nie ma Go i nie było w sakramencie i waflu. Tam są demony ukryte za bałwanami. Ludzie wierzą w księdza i religie nie w Boga. Żyją w kłamstwie i iluzji i jeszcze za to płacą. Czytaj Biblię uwierz w Ewangelię w sercu swoim, a poznasz prawdę, która Cię wyzwoli z fałszu i zakłamania religijnych faryzeuszy.

anty religijny

Anuluj