Wybrany wątek opinii

Czy to prawda że w Elblągu jest 14 "nauczycieli" religii i dostają oni 4.5 mln rocznie z podatków Elblażan?
Ateista (2025.12.22)
@Ateista - 14 nauczycieli w żaden sposób nie jest w stanie zarobić rocznie 4,5 miliona. Ateisto weź to na logikę. Nawet gdyby zarabiali po 10 tysięcy miesięcznie ( a musieliby pracować na dwa etaty wtedy) to wychodzi 1,4 miliona. Pomogłam?
(2025.12.22)
Za 10 tyś to oni nie pracują. Dostają dużo więcej
Raj na ziemi (2025.12.22)
@Ateista - Tak prawda.... dostają po 26 785 zł każdy pensji miesięcznie.....
Kapusta 1 (2025.12.22)
@Ateista - Ty Ateista nabyty? Bo taka moda? Prawdziwy ateista nie udziela się w tych sprawach ani w żadnych dotyczących kościoła bo po prostu nie wierzy i już.
(2025.12.22)
@Ateista - Tak i dzielą 4,5 bańki na 14 osób. Puknij się w ten pusty arbuz.
(2025.12.22)
Ateistą jest każdy poza kościołem, nie ma go w księgach parafialnych ale to nie oznacza że nie może wierzyć w Boga. Ja wierzę w Boga ale do kościoła nie chodzę jak biskupi poparli Batyra i do niego nie wrócę bo tam jest tylko polityka i interes samych księży a nie wiernych.
(2025.12.22)
@Ateista - Bardzo ciekawe, że ateista jest żywotnie zainteresowany sprawami religii...
Bezproblemowy (2025.12.22)
@Bezproblemowy - Jego interesują pieniądze, czyli sprawa w religii najważniejsza !
Wuj Dobra Rada (2025.12.22)
Powrót do komentarzy