Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
18
11
@Ateista - 14 nauczycieli w żaden sposób nie jest w stanie zarobić rocznie 4,5 miliona. Ateisto weź to na logikę. Nawet gdyby zarabiali po 10 tysięcy miesięcznie ( a musieliby pracować na dwa etaty wtedy) to wychodzi 1,4 miliona. Pomogłam?
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
@Ateista - Tak prawda.... dostają po 26 785 zł każdy pensji miesięcznie.....
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Ateista - Ty Ateista nabyty? Bo taka moda? Prawdziwy ateista nie udziela się w tych sprawach ani w żadnych dotyczących kościoła bo po prostu nie wierzy i już.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Ateista - Tak i dzielą 4,5 bańki na 14 osób. Puknij się w ten pusty arbuz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Ateistą jest każdy poza kościołem, nie ma go w księgach parafialnych ale to nie oznacza że nie może wierzyć w Boga. Ja wierzę w Boga ale do kościoła nie chodzę jak biskupi poparli Batyra i do niego nie wrócę bo tam jest tylko polityka i interes samych księży a nie wiernych.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Ateista - Bardzo ciekawe, że ateista jest żywotnie zainteresowany sprawami religii...
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Bezproblemowy - Jego interesują pieniądze, czyli sprawa w religii najważniejsza !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1