Wybrany wątek opinii

Wiadomo niemiecka, ,technologia " z promilami i mamy bawarską kulturę. Sam fakt, że ktoś kupuje niemiecki złom już świadczy o poziomie pacjentów.
(2025.12.18)
Ale bełkot, najlepsze polskie izery.
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy