Wybrany wątek opinii
57-letni mężczyzna kierujący volswagenem był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu.
1 Promil - 1 miesiąc wiezienia i pół roku prac społecznych, oraz 10.000 pln grzywny.
Może wtedy byłoby mniej pijanych za kierownicą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
zbyt łagodny wyrok - wszystko razy dwa
Do moderacji
Odpowiedz
3
1