Wybrany wątek opinii

57-letni mężczyzna kierujący volswagenem był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu. 1 Promil - 1 miesiąc wiezienia i pół roku prac społecznych, oraz 10.000 pln grzywny. Może wtedy byłoby mniej pijanych za kierownicą.
(2025.12.18)
zbyt łagodny wyrok - wszystko razy dwa
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy