73
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nasze miasto było marginalizowane przez rząd do roku 2023 - stąd to miejsce. Utrata statusu miasta wojewódzkiego też się ewidentnie do tego przyczyniła. Od 2024 roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał. Teraz już widać jak jest zarządzane nasze miasto więc będzie dobrze - bo to będzie - Czas Elbląga.
okkj (2025.12.19)

info

1  
  0
Elbląg bliżej końca upadku
(2025.12.19)

info

0  
  1
Dokończenie ulicy Wschodniej jest kluczowe dla Amii Ekscelencji Putina - tą drogą wkroczą do Elbingroda "żołnierze wolności". Uwolnienieni z okowów unijnych Elblążanie rozpoczną spontaniczne rozmnażanie, ceny metra kwadradowego za mieszkanie zostenie urealnione do cen mosieskich. Remont tej drogi zdecyduje o losie pokleń...
G. Brałun (2025.12.19)

info

0  
  0