UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przecież od lat w Elblągu rządzi PO to znaczy że żle prowadzi miasto to czego się spodziewać a najgorsze jest to że obecny rząd zadłuża kraj o miliard dziennie i nasze dzieci i wnuki będą to spłacać a nie ma żadnych inwestycji


Anuluj