UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rankingi jak sondaże nic nie znaczą jeśli w danym miejscu nie czujesz się dobrze. Ja mam 50 lat i już za żadne pieniądze nie chcę i nie mam zamiaru nigdzie się wyprowadzać a mieszkam tu od urodzenia. Tu chętnie się uczyłem, mieszkam, pracuję mam rodzinę i jestem szczęśliwy i żadne Gdański ani Olsztyny nie są dla mnie atrakcyjne i nigdy nie były ani żadna Europa a już w ogóle USA. Ja to miasto kocham i bardzo mi się podoba i tylko nie chciałbym aby znowu tu rządziło PiS. Panie prezydencie tylko proszę aby w końcu dokończył Pan tak potrzebną ulicę Wschodnia. To bardzo ważna inwestycja dla miasta i naszych dzieci.