UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jawamkaczoraniewybieralem - O a to ciekawe, kim jesteś? Czyżby cenzorem POrtelu? Czyli powiadasz że zamieszczacie komentarze tylko tych internautów, którzy wypowiadają się w nurcie ścieku lewicowo-eurokołchozowego i tych których jak mówisz sami lubicie? Czyli jak ktoś chce wyrazić swoje zdanie albo jest osobą z którą nie klepiecie się po plecach w kuluarach to już nie ma co liczyć na zamieszczenie komentarza?

Rehot Ropucha

Anuluj