UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ja elblazanin - Zawsze twierdzę że robię w Elblągu za "wioskowego głupca" i bardzo proszę mnie w innej roli nie obsadzać bo tą już polubiłem... Za błędy nieodmiennie przepraszam ale nadal myślę szybciej niż piszę i czytam. A brak korekty ma też cel społeczny - w sprawach publicznych każdy głos się liczy nawet jeśli jest zapisany z błędami.
MariuszLewandowski-Fc