UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ja elblazanin - Zawsze twierdzę że robię w Elblągu za "wioskowego głupca" i bardzo proszę mnie w innej roli nie obsadzać bo tą już polubiłem... Za błędy nieodmiennie przepraszam ale nadal myślę szybciej niż piszę i czytam. A brak korekty ma też cel społeczny - w sprawach publicznych każdy głos się liczy nawet jeśli jest zapisany z błędami.

MariuszLewandowski-Fc