UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli

Jawamkaczoraniewybieralem

Anuluj