UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli
Jawamkaczoraniewybieralem
@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli
Jawamkaczoraniewybieralem