Wybrany wątek opinii

Walczymy o własną kieszeń, kpo i kilometrówki...
kahatella (2025.12.12)
@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli
Jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.12)
Powrót do komentarzy