Wybrany wątek opinii
Walczymy o własną kieszeń, kpo i kilometrówki...
Do moderacji
Odpowiedz
35
2
@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli
Do moderacji
Odpowiedz
5
9