A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ojej - III Liceum też miało pewnego pana z Wadowic za patrona. Skoro nowa placówka również - wszystko zostanie w rodzinie.
@Bezproblemowy - Jak to komu - tam będzie pracownia digitalizacji zasobów biblioteki w tym starodruków.
Wizytujący ze zdjęcia pełni entuzjazmu. Już nie mogą się doczekać przeprowadzki :-)
Kamil w Bibliotece robi?
Tą pedagogiczną bibliotekę to przenoszą już do 4 miejsca, nie zazdroszczę tych zbiorów pakować i wypakowywać tyle razy.
Redakcja całkowicie podległa prawom dawnego komunizmu i zapominająca o demokracji, skutecznie usuwa wpisy których czytanie mogłoby być szkodliwe dla pisu i jego przywódców.
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.