UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ojej - III Liceum też miało pewnego pana z Wadowic za patrona. Skoro nowa placówka również - wszystko zostanie w rodzinie.
VoxHumana8'
@Ojej - III Liceum też miało pewnego pana z Wadowic za patrona. Skoro nowa placówka również - wszystko zostanie w rodzinie.
VoxHumana8'