UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ojej - III Liceum też miało pewnego pana z Wadowic za patrona. Skoro nowa placówka również - wszystko zostanie w rodzinie.

VoxHumana8'

Anuluj