UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tą pedagogiczną bibliotekę to przenoszą już do 4 miejsca, nie zazdroszczę tych zbiorów pakować i wypakowywać tyle razy.

jaa5987

Anuluj