Wybrany wątek opinii
Ale wujowy patron tej biblioteki...
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@Ojej - III Liceum też miało pewnego pana z Wadowic za patrona. Skoro nowa placówka również - wszystko zostanie w rodzinie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1