Wybrany wątek opinii

Ale wujowy patron tej biblioteki...
Ojej (2025.12.10)
@Ojej - III Liceum też miało pewnego pana z Wadowic za patrona. Skoro nowa placówka również - wszystko zostanie w rodzinie.
VoxHumana8' (2025.12.11)
Powrót do komentarzy