A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ciotka Irena - Jak nic Batyr. Nie potrzeba suzkać.
Znaleźć kogoś to problem, ale zabić pierwszego lepszego słabszego, to żaden; )
Skrat i czarny Mikołaj. MIeszkja na Grendlandi. Więc tam trzeba poszukiwac
Pat i Pataszon
Chwała wam dzielni Policjanci
Konfidenty
Powinni odtworzyć za pomocą AI i publikować. Tak to nikt nie pozna
A co wy chcecie jak Policja ma stare komputery, sprzęt mający dekady. A oprogramowanie za 300 złoty. Kamery jak najtańsze bo po co inwestować w lepszy sprzęt. Liczy się kasa do ręki a nie jakieś inwestycje od firm.