18
05.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ciotka Irena - Jak nic Batyr. Nie potrzeba suzkać.
(2025.12.05)
Znaleźć kogoś to problem, ale zabić pierwszego lepszego słabszego, to żaden; )
(2025.12.05)

info

1  
  6
Skrat i czarny Mikołaj. MIeszkja na Grendlandi. Więc tam trzeba poszukiwac
(2025.12.05)

info

0  
  4
Pat i Pataszon
(2025.12.05)

info

4  
  3
Chwała wam dzielni Policjanci
(2025.12.05)

info

0  
  2
Konfidenty
(2025.12.06)
Powinni odtworzyć za pomocą AI i publikować. Tak to nikt nie pozna
oshlkjnslkslk (2025.12.07)

info

0  
  0
A co wy chcecie jak Policja ma stare komputery, sprzęt mający dekady. A oprogramowanie za 300 złoty. Kamery jak najtańsze bo po co inwestować w lepszy sprzęt. Liczy się kasa do ręki a nie jakieś inwestycje od firm.
Zgroza (2025.12.07)

info

0  
  1