UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co wy chcecie jak Policja ma stare komputery, sprzęt mający dekady. A oprogramowanie za 300 złoty. Kamery jak najtańsze bo po co inwestować w lepszy sprzęt. Liczy się kasa do ręki a nie jakieś inwestycje od firm.

Zgroza