Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu

18
05.12.2025
Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu
Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzn widocznych na materiale z kamer monitoringu. Ich wizerunek został zarejestrowany 1 listopada 2025 roku przy ulicy Robotniczej w Elblągu.

Mężczyźni mogą mieć wiedzę na temat zniszczonych wiat przystankowych na terenie Elbląga.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (nr tel. 47 734 16 27 (00). Informację można przekazać również mailem na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest wasiak z m3
Olaffff (2025.12.05)

info

2  
  6
Wyglądają jak Dmytro Bondarenko i Artem Kowalenko - postacie fikcyjne; )
(2025.12.05)

info

10  
  11
Magik z Kalibra44
(2025.12.05)
W rzeczy samej: Joka i Magik :-)
(2025.12.05)
to stali bywalcy sali tanecznej w "błękitnej ostrydze".
Police Academy (2025.12.05)

info

14  
  4
Batyr ten w czapce z daszkiem.
Ciotka Irena (2025.12.05)
Za karę 2 lata sprzątania i mycia po 10 godzin dziennie przystanków w Elblągu to na przyszłość odechce się niszczenia
Kara musi być (2025.12.05)

info

16  
  0
Przecie to oni.
(2025.12.05)

info

3  
  1
2025 rok a jakość kamer dalej 360p XDD przeciez z tej jakosci tyle wynika ze moze to byc kazdy
XXAXAX (2025.12.05)

info

10  
  0
donald tusk i borys budka
(2025.12.05)

info

20  
  17