UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co wy chcecie jak Policja ma stare komputery, sprzęt mający dekady. A oprogramowanie za 300 złoty. Kamery jak najtańsze bo po co inwestować w lepszy sprzęt. Liczy się kasa do ręki a nie jakieś inwestycje od firm.

Zgroza

Anuluj