UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co wy chcecie jak Policja ma stare komputery, sprzęt mający dekady. A oprogramowanie za 300 złoty. Kamery jak najtańsze bo po co inwestować w lepszy sprzęt. Liczy się kasa do ręki a nie jakieś inwestycje od firm.
Zgroza