Wybrany wątek opinii

Batyr ten w czapce z daszkiem.
Ciotka Irena (2025.12.05)
@Ciotka Irena - Jak nic Batyr. Nie potrzeba suzkać.
(2025.12.05)
Konfidenty
(2025.12.06)
Powrót do komentarzy