UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za karę 2 lata sprzątania i mycia po 10 godzin dziennie przystanków w Elblągu to na przyszłość odechce się niszczenia
Kara musi być
Za karę 2 lata sprzątania i mycia po 10 godzin dziennie przystanków w Elblągu to na przyszłość odechce się niszczenia
Kara musi być