UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Anonimek1 - Może ta złośliwość była spowodowana zachowaniem kontrolowanych? Nie broniąc, ani nie atakując policjantów, są na służbie i mają swoje obowiązki. , a tu zatrzymują ekipę przekraczającą predkość o 17 km ( jak wynika z artykułu 67 km/h na ograniczeniu do 40 km/h) Wiozącą rannego jeżyka( sympatyczne zwierzątko, to prawda) jadą do konającego psa uwiązanego przez okrutnego właściciela na łańcucu, napewno grubym i ciężkim. Przekroczenie prędkości tłumaczyli dramatyzmem sytuacji, i jeszcze żądali od policjantów udziału w interwencji. Najwyrazniej ktoś tu chce zaistnieć, zrobić z siebie bohatera i prawie męczennika. Prawda jes taka, policjantom nic nie zrobią, bo w świetle prawa wykonywali swoje obowiązki, a to czy ktoś policje lubi, czy nie to nie ma nic do rzeczy.
eb