UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taka policja woli trzepać niewinnych niż pomóc. udupić takich funkcjonariuszy. dla tego nie maja takiego poparcia w społeczeństwie wstyd że mamy takich obrońców prawa społecznik strażak


Anuluj