UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taka policja woli trzepać niewinnych niż pomóc. udupić takich funkcjonariuszy. dla tego nie maja takiego poparcia w społeczeństwie wstyd że mamy takich obrońców prawa społecznik strażak
taka policja woli trzepać niewinnych niż pomóc. udupić takich funkcjonariuszy. dla tego nie maja takiego poparcia w społeczeństwie wstyd że mamy takich obrońców prawa społecznik strażak