A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
plakat ai
Ludzie trochę pokory, dajcie spokój z tym hejtem przed świętami. Żenada.
Elblazanie komentujący pod tym artykułem najwyraźniej nie dorośli do komentowania w sieci. Jeśli każdy artykuł ma być przepełniony bejtem politycznym to moze portal powinien wyłączyć całkowicie te opcje, a ludzie niech sobie dyskutują na Hyde Parku?
Typowy zj.. b.Co mieszasz politykę do Świąt. Chodzi o to gdzie jest obecna ja jarmarku przyczyna jego organizacji, czyli Bóg. Skoro go nie ma, to nazwijmy go Jarmark Zimowy.
to masz coś wspólnego z tfuuskiem, on też ma rogi od kilkudziesieciu lat, hahahahahahaha
Co roku to samo kiepskie nagłośnienie. Czy naprawdę nie stać miasta na telebim by dzieci mogły zobaczyć przyjazd mikołaja. na ekranie.
@Polexit - masz problem..... nie lubiÄ… ciÄ™..... ale za to na info..... jak najbardziej
Piękne zdjęcia.
@Zaraz grudzien - Masz rację 🤣!
Oo tak tak..