UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblazanie komentujący pod tym artykułem najwyraźniej nie dorośli do komentowania w sieci. Jeśli każdy artykuł ma być przepełniony bejtem politycznym to moze portal powinien wyłączyć całkowicie te opcje, a ludzie niech sobie dyskutują na Hyde Parku?

pacjentka

Anuluj