A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zły jest ten co dzieci robi dla kasy
@tyle - 10 mln nie potrzebuje planowych operacji. Oni chcą 13 14 800+ i inne zasiłki. Niskie wykształcenie ale za to wysokie dodatki
Ale atrakcje, nuda na całego, dobrze, że chociaż wystąpi Chór Cantata, bo cala reszta to wielka porażka.
kamieniczki na plakacie jak w prowincjonalnym Allenstein. Elbląg miał zawsze wysokie wielokondygnacyjne kamienice w centrum
@Polexit - Dokładnie. , mojego, zwykłego też nie ma.
Moja historia jest podobna do innych ale kiedy nie masz od wielu lat do kogo się odezwać to piszesz bo myślisz że ktoś słucha ? Zaoszczędzone środki na czarną godzinę zostały wyczerpane a zadłużone mieszkanie czeka na eksmisję, dlatego przydała by się dobrowolna pomoc w dramatycznej sytuacji bo mimo wielu lat ciężkiej pracy jest źle. Życie nie było usłane różami a do emerytury ponad trzy lata, nie doczekam, nie do żyję... wiem to ! Problemy z kręgosłupem nie zachęcają do zatrudnienia mimo że mam kwalifikacje mistrza w budownictwie i byłem często prowadzącym, wzorem do naśladowania. Odznaka „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu”: jest moją wizytówką, służyłem przez wiele lat pomocą, darem życia dla potrzebujących. Dziś to wszystko nic nie znaczy, wiek i zdrowie przegrało. Dziś już nie jesteś potrzebny, nie istniejesz, zostałeś sam ! Żyjemy w czasach żerowania na ludzkiej krzywdzie, oszustwa są codziennością ale nie należy wszystkich mierzyć jedną miarą ! Nie naciągam, nie oszukuje, można sprawdzić. Faktem jest że i ty możesz pomóc uratować życie. PL48 1090 2617 0000 0001 4864 4333 swift - wbkpplpp
Zdradza mnie kobieta
To jesteś wolny, gratuluję !
Kiedy ktoś wymieni pokrowce w ZKM???Brud i smród!!!!!