UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblazanie komentujący pod tym artykułem najwyraźniej nie dorośli do komentowania w sieci. Jeśli każdy artykuł ma być przepełniony bejtem politycznym to moze portal powinien wyłączyć całkowicie te opcje, a ludzie niech sobie dyskutują na Hyde Parku?

pacjentka