UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co roku to samo kiepskie nagłośnienie. Czy naprawdę nie stać miasta na telebim by dzieci mogły zobaczyć przyjazd mikołaja. na ekranie.
Co roku to samo kiepskie nagłośnienie. Czy naprawdę nie stać miasta na telebim by dzieci mogły zobaczyć przyjazd mikołaja. na ekranie.