UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co roku to samo kiepskie nagłośnienie. Czy naprawdę nie stać miasta na telebim by dzieci mogły zobaczyć przyjazd mikołaja. na ekranie.


Anuluj