UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Świat się zmienia a handel i biznes kreują zachowania i nową grudniową tradycję na bogato. Mamy już dwa szczyty handlowe. Jeden za chwilę a drugi na Boże Narodzenie. Ten drugi to do Trzech Króli potrwa. Wydatków co niemiara. Prezenty za chwilę, prezenty za trzy tygodnie i pełno żarcia do kupienia i zrobienia. Roboty pełno. Knajpy hotele zarezerwowane przez tych co pierniczą robotę i sprzątanie. W sklepach marketach wszędzie pełno kupujących. Parkingi zawalone. Ależ jesteśmy bogaci. Grudzień to miły miesiąc ale okien to nie będę mył a w d. z oknami firanami, żaluzjami czy roletami. Grudzień to świat magii może same się pomyją.
Czy