UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tematem artykułu jest :Jak ma wyglądać jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. A ludzie wypisują głupoty nie na temat. To nie miejsce na polityczne wynużenia. Opanujcie się trochę.


Anuluj