UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nie przypominam sobie - Sędzia i znajomy ministra. Poszukaj w necie. Wstyd dla Polski, że ludzie muszą uciekać. Jak w krajach.....
bra
@Nie przypominam sobie - Sędzia i znajomy ministra. Poszukaj w necie. Wstyd dla Polski, że ludzie muszą uciekać. Jak w krajach.....
bra