UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nie przypominam sobie - Sędzia i znajomy ministra. Poszukaj w necie. Wstyd dla Polski, że ludzie muszą uciekać. Jak w krajach.....

bra

Anuluj