UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aby było mniej bezdomnych zwierząt to karma musi być o jedną trzecią tańsza a kamyki do kuwety gratis ! Wiem że to brzmi śmiesznie ale skoro mniej wydaje na swoje życie niż wydawałem na utrzymanie kota to sorry ! Właśnie tu na stronce psy i koty pisałem prawdę że umieram z głodu to szybko zgłoszono i przyjechała policja ! Pytali czy potrzebuje pomoc psychologa a ja im na to że pieniędzy na chleb, usłyszałem ja panu nie pomogę, nikt panu nie da. Zaznaczam że nie jestem lumpem, dużo lat pracy za mną ale po 60 już nie zatrudniają chorych na kręgosłup i stawy ! Na paczkę nie czekam a do miodu nie poniżej się wolę umrzeć. Dla was koty i psy więcej znaczą !!!!!


Anuluj