UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsi są ludzie którzy mówią innym jak mają żyć w co wierzyć i kogo kochać a sami zachowują się jak diabły którymi straszą

Religie takie są

Anuluj