UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to smutna rzeczywistość ! Policjanci wykonali polecenie, interwencja wskazana a z własnej kieszeni pieniędzy nie mają obowiązku dać. Ale cały problem w tym że znieczulica do osób starszych, chorych i samotnych aktualna, te paczki świąteczne przy kamerach są trafiają do tych co ktoś poleci, zauważy a do tych samotnych przez załamanie, przez brak zdrowie, przez wiek nikt nie dociera. Nie każdy ma odwagę żebrać albo po śmieszny grosz prosić mops gdzie więcej biurokracji i wstydu niż pomocy ! O takich ludziach się nie pamięta bo już nie produktywni, ich długoletnia praca jest dowodem że byli w śród nas a teraz przeszkadzają. Wasze koty i psy mają dużo lepiej, także na wolności.....


Anuluj