UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po pierwsze rozpocząć budowę asfaltowej drogi łączącej ulicę JP II na Modrzewinie Górnej z ulicą Fromborską. Po drugie rozpocząć budowę II części Obwodnicy Wschodniej. Nie ma w tej chwili wazniejszych tematów w komunikacji do realizacji w 2026 roku w Elblągu.