UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po pierwsze rozpocząć budowę asfaltowej drogi łączącej ulicę JP II na Modrzewinie Górnej z ulicą Fromborską. Po drugie rozpocząć budowę II części Obwodnicy Wschodniej. Nie ma w tej chwili wazniejszych tematów w komunikacji do realizacji w 2026 roku w Elblągu.