UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po pierwsze rozpocząć budowę asfaltowej drogi łączącej ulicę JP II na Modrzewinie Górnej z ulicą Fromborską. Po drugie rozpocząć budowę II części Obwodnicy Wschodniej. Nie ma w tej chwili wazniejszych tematów w komunikacji do realizacji w 2026 roku w Elblągu.