A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I co nie widzi Pan?
no i?
@Netkot - Skąd u was takie przeświadczenie o prorosyjskości pisu? Przecież to tusk, merkelowa i putin stanowili wielkie trio. To tusk ściskał się z putinem, sikorski, ławrow, musimy akceptować rosję jaka ona jest, nord stream, kadyny i wiele wiele innych faktów na to że jest odwrotnie.
Bo tylko niektórym obieżyświatom bliżej do Londynu czy Waszyngtonu!