64
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co nie widzi Pan?
Medium (2025.11.21)
no i?
(2025.11.21)

info

0  
  0
@Netkot - Skąd u was takie przeświadczenie o prorosyjskości pisu? Przecież to tusk, merkelowa i putin stanowili wielkie trio. To tusk ściskał się z putinem, sikorski, ławrow, musimy akceptować rosję jaka ona jest, nord stream, kadyny i wiele wiele innych faktów na to że jest odwrotnie.
(2025.11.21)
Bo tylko niektórym obieżyświatom bliżej do Londynu czy Waszyngtonu!
Medium (2025.11.21)